بلگاوت

نمایش یک نتیجه

بلگاوت Belgavet  یک شرکت بلژیکی تولید کننده مکمل های غذایی طبیعی برای حیوانات است که در سال 1987 توسط Christian Seiffert van der Merwede تاسیس شد. از سال 2004، پسرش کریستف، کسب و کار خانوادگی را اداره می کند و از سال 2019، پسر دیگرش فردریک برای سازماندهی و نظارت بر تولید به شرکت ملحق شده است.

در سال 2020 Belgavet به یک مرکز تولید جدید بزرگتر در 9880 AALTER (بلژیک) نقل مکان کرد. این حرکت باعث بهبود تولید، رشد مستمر و حمایت از نوآوری محصولات جدید برای کبوترها، کبوترهای فانتزی، پرندگان، اسب‌ها، سگ‌ها و گربه‌ها و همچنین محصولاتی برای مصرف انسان می‌شود.

عملکردهای برتر توسط کبوترهای برتر در شرایط عالی به دست می آید، به همین دلیل است که من از سال 2003 محصولات Belgavet را انتخاب کرده ام.

Belgavet همیشه به دنبال بالاترین کیفیت مواد خام است که می تواند در محافظت از سلامت، افزایش استقامت و افزایش قدرت سیستم ایمنی کبوترهای من نقش داشته باشد.

محصولات بلگاوت تحول عظیمی در مسابقات کبوتری ایجاد کرده است و باعث بالا رفتن سطح مسابقات شده است از این رو بیشتر پرورش دهندگان مسافتی باز و پرشی برای تمرین و تقویت پرنده خود از محصولات این برند استفاده می نمایند.